.

Nenad Ćubić Ćuba je sinoć napustio Elitu 8

CELA SRBIJA JE PLAKALA ZBOG NJEGA! Sinoć je izbačen oz Elite, svi u suzama!

Darko je saopštio da takmičenje napušta Ćuba sa 1% glasova.

ubacivanje, izbacivanje

Foto: Printscreen/Foto: Youtube/Printscreen

Nenad Ćubić Ćuba je sinoć napustio Elitu 8.

Voditelj Darko Tanasijević došao je po nominovane takmičare za izbacivanje, a na listi su bili Slađa Lazić Poršelina, Nenad Ćubić Ćuba, Milena Kačavenda i Nenad Marinković Gastoz.

Oni su igrali igricu, a pobedniku su duplirani glasovi.

Pobedu u igrici odnela je Slađa Poršelina, a procenti su:

PREPORUKA:   Terzi javili da se porodila Milica pa ga pocepali, iako se ne raduje rođenju deteta koje je napravio!

80% – Nenad Marinković Gastoz.

16% – Milena Kačavenda

3% – Slađa Lazić

Darko je saopštio da takmičenje napušta Ćuba sa 1% glasova.

Oca upoznao u rijalitiju

Podsetimo, Nenad Ćubić Ćuba je pred kamerama rijalitija Elita 8 upoznao svog biološkog oca Gorana Pavlovića koji ga je pronašao preko televizije nakon što je zadrugar ispričao svoju potresnu životnu priču.

Ono što je na mnoge ostavilo utisak je Ćubino obraćanje njegovoj majci kojoj je poručio da je voli svim srcem i da misli na nju svakog trena.

PREPORUKA:   Luka Vujović i Sandra Obradović u istom krevetu

Javnost je čekala njenu reakciju, nakon što se Ćubić suočio s ocem, koji ga je napustio po rođenju, a ona je otkrila kakav stav ima o novonastaloj situaciji.

– Ako je on srećan, srećna sam i ja – kratko je poručila Ljubinka, Ćubina majka.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Designed for canvas art in Collaboration with Top radio stations and corporate offices and motivational quotes
error: Content is protected !!