„NISAM VIŠE KRPA DA SE BILO KO IGRA SA MNOM“ Aneli Ahmić završila ljubavni odnos s Lukom, pa otvorila dušu: Zbog ovoga se oseća izdanom
Foto: Printskrin/Instagram
Pogrešila sam u ovom ljubavnom odnosu, zaletela sam se, priznala je učesnica „Elite 8“
Voditelj Darko Tanasijević razgovarao je sa Aneli Ahmić o njenom odnosu sa Lukom Vujovićem.
– Slobodna sam, sve si video šta se desilo i neće više ništa da se dešava. Pogrešila sam u ovom ljubavnom odnosu, zaletela sam se. Ja pokušavam da ga ne blatim. Ja sam zaključila da je on rekao devojci da ga čeka i da neće ni sa kim da spava. On je njoj dao obećenje. On je izgubljen, samo mu je bitan rijaliti, pokloni i podrška. Ne mogu da zaboravim za Bajram kad je stajao pored mene, kad su čestitke bile u kesi i kako je on mene gledao zaljubljeno i očarano – pričala je Aneli.
– Je l’ Ena bila u pravu kad je pričala da se Luka zalepio zbog udruženih fanova? – pitao je Darko.

– Ne znam, ne mogu da kažem da je sve glumio. Ne mogu da kažem da nisam osetila ništa sa njegove strane i možda je vremenom nešto počeo da oseća. Par puta mi je rekao da me od Bajrama drugačije gleda, zašto baš od tada? – dodala je ona.

– Imala si otpor jer si se plašila da ne budeš povređena, da li se pokazalo da je intuicija bila opravdana? – pitao je Darko.
– Naravno. Pogrešila sam, tako se desilo. Ljudi smo, nismo svi savršeni i tako je moralo da bude. Osećala sam tih dana bes i izdaju jer sam spavala sa njim – rekla je ona.

– Bila ti je čudna reakcija kad ih je Karić postavio za potrčke – dodao je Darko.
– Naravno jer sam znala. Ja bih ih prva stavila jer sam sve to znala. Danima sam mu ispirala mozak da gleda u nju. Nisam više krpa da se bilo ko igra sa mnom. Neka misle da sam folirant, nikad više sa ovim čovekom neću biti – poručila je Ahmićeva.
Kurir/Pink.rs